Konsultant - kontakt
501 20 40 70 info@dostudni.pl
Ponad 3000 produktów
Darmowa dostawa na wybrane
14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
Koszyk

O firmie

pełna nazwa firmy: Gande Grzegorz Czerniak

nip: 563-206-81-53

regon: 060731814

adres: ul. Okszowska 41, 22-100 Chełm

numer telefonu: +48 501 20 40 70

e-mail: info@dostudni.pl

 

Informacje o firmie

Witam na stronie sklepu DoStudni.pl. Nazywam się Grzegorz Czerniak i jestem właścicielem tego sklepu internetowego. Moją firmę założyłem na początku 2011 roku, jednak doświadczenie w tej dziedzinie mam znacznie dłuższe (firma jest kontynuacją kilkudziesięcioletnich tradycji rodzinnych). Na początku zajmowałem się głównie sprzedażą artykułów hydraulicznych w tradycyjnym (nie internetowym) sklepie w mieście, w którym mieszkam, czyli w Chełmie (województwo lubelskie, niedaleko przejścia granicznego z Ukrainą w Dorohusku). Z czasem uruchomiony został sklep internetowy, w którym skupiliśmy się na sprzedaży pomp hydroforowych, głębinowych, zbiorników i akcesoriów do studni. Czym staramy się wyróżnić spośród wielu innych sklepów?

  • zanim zaproponujemy Ci towar, staramy się jak najwięcej dowiedzieć o tym jakie są Twoje wymagania, jakie warunki na działce, itp. Po to, aby zaproponować model, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Towar właściwie dobrany będzie Ci służył dłużej.
  • dobrze znamy towary, które sprzedajemy (nie jesteśmy hipermarketem internetowym, którego obsługa nie do końca wie, co sprzedaje)
  • zostaniecie Państwo kulturalnie obsłużeni
  • towar zostanie solidnie zapakowany (używamy solidnych wielowarstwowych pudeł kartonowych, folii bąbelkowej, wypełniaczy, folii stretch - wszystkiego, co jest potrzebne, by przesyłka bezpiecznie dotarła do Twoich drzwi.
  • przesyłka szybko wysłana,
  • cała transakcja odbędzie się w miłej atmosferze.

W imieniu całego zespołu obsługującego ten sklep, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Dla stałych klientów specjalne rabaty. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, proszę o kontakt - numer telefonu oraz adres email widoczne w zakładce "Szybki kontakt" (po lewej stronie).

Dodane do porównania:

Dodaj przynajmniej dwa produkty do porównania