Pompa traktorowa WOM PRN IBO
Opinie nie są zweryfikowane.
wom, prn
Producent: IBO
Chcesz zapytać o ten produkt? Podaj kod produktu 4242
7199.00 zł brutto
Zamów telefonicznie
Podaj swój numer - oddzwonimy
maks. wydajność: 750 l/min
maks. wysokość podnoszenia: 70 m
- Przesyłka kurierska 159.00 zł brutto
Pompa traktorowa WOM PRN IBO
Mimo że pompy przeznaczone ściśle do zastosowań rolniczych nie są szczególnie popularne, to mamy taką w swojej ofercie. Jest to sprzęt firmy IBO, która wychodzi naprzeciw rolnikom i produkuje pompę, która jest od początku do końca zaprojektowana z myślą właśnie o zastosowaniu w gospodarstwie rolnym. Oczywiście jest wiele pomp, które można wykorzystać z powodzeniem w rolnictwie. Jednak w tej, podczas projektowania każdego elementu było brane pod uwagę konkretne zastosowanie.
Firma IBO odpowiada za opisywaną tu pompę. Jest to przedsiębiorstwo mające wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu różnego rodzaju sprzętu pompowego. Niezależnie od zastosowania i przeznaczenia cieszy się on dużą popularnością wśród klientów. IBO produkuje pompy zarówno do zastosowań w gospodarstwie domowym, jak i skierowane do firm. W obu przypadkach największą zaletą urządzeń jest świetny stosunek ceny do jakości. Oczywiście także w przypadku tej pompy, producent także nie zawiódł.
Jest to jednostopniowa odśrodkowa pompa traktorowa normalnie ssąca. Przed uruchomieniem musi zostać zalana wraz z wężem ssącym. Jest przeznaczona do tłoczenia czystej wody. Sama pompa zamontowana jest na dużej i solidnej stalowej ramie. Wszystko po to, aby dostosować ją do napędu ciągnika. Jest ona napędzana przez wał odbioru mocy, tak zwany WOM. Wymagane obroty WOM ciągnika wynoszą 540 obr/min. Wałek przekaźnika mocy przekazuje obroty z WOM na skrzynię przekładniową, która z kolei napędza pompy.
Jeśli chodzi o parametry pompy, to robią one wrażanie. Pompa może
- zassać wodę z głębokości 6 metrów,
- podnieść wodę na wysokość 70 m,
- maksymalna wydajność to około 750 litrów na minutę.
Zastosowanie tego sprzętu jest bardzo różne. Może służyć do zasilania systemów nawadniających pola uprawne i sady, szkółki leśne i nie tylko. Może też być używana do tłoczenia wody ze stawów, rzek, jezior i innych zbiorników.
- Wydajność maksymalna [l/min]
- 750
- Wysokość podnoszenia maksymalna [m]
- 70
- Maksymalna głębokość ssania [m]
- 6
- Króciec ssący
- DN75 (3")
- Króciec tłoczny
- DN75 (3")
- Obroty WOM/obroty pompy
- 540/3600
- Waga netto [kg]
- 65
- Zapotrzebowanie mocy z ciągnika [KM]
- min. 15 - max. 125
- Wymagane obroty WOM [obr/min]
- 540
- Wałek WOM
- Średnica : 1-3/8”, 6-ciowpustowy
- Stopnie redukcji reduktora
- Pojedyńcza redukcja
- Przełożenie reduktora
- 1 do 6.67
- Rekomendowany olej przekładniowy
- Olej przekładniowy SAE 90
- Smar wałka przekaźnika mocy
- Smar litowy
- Gwarancja
- 24 miesiące
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Twoja opinia
aby wystawić opinię.
Skuteczne wypompowanie wody z oczka wodnego jest istotne zarówno w celach konserwacyjnych, jak i utrzymania zdrowego ekosystemu. Poznaj różne metody i techniki wypompowywania wody, w tym wybór odpowiednich pomp traktorowych, skuteczne opróżnianie oczka wodnego, oczyszczanie stawu ze szlamu oraz kontrolę rozwoju glonów i roślinności. Dowiedz się, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej pompy, jak przeprowadzić efektywne opróżnianie oczka wodnego, jak utrzymać czystość wody oraz jak kontrolować rozwój glonów i roślinności.
Przeczytaj cały artykułOdpowiednie nawodnienie jest kluczowe dla zdrowego wzrostu i wysokiej wydajności upraw. Poznaj różne metody nawadniania oraz czynniki wpływające na ich efektywność. Dowiedz się, jak dobrać odpowiednią pompę traktorową oraz jak oszczędzać wodę przy nawadnianiu. Niezależnie od rodzaju upraw, warto znać podstawowe zasady nawadniania pól uprawnych, aby cały proces był skuteczny i zrównoważony.
Przeczytaj cały artykułCo mają wspólnego traktor rolniczy oraz pompa? O wiele więcej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka! Oba urządzenia należą do podstawowych narzędzi używanych w gospodarstwach rolnych. Co więcej, ich połączenie może nieść wiele korzyści.
Przeczytaj cały artykuł
DoStudni.pl w internecie