Pompa zatapialna Multi Diver 1200 Auto Omnigena
odpowiednia do podlewania
multidiver1200
Producent: Omnigena
Chcesz zapytać o ten produkt? Podaj kod produktu 3700
Zamów telefonicznie
Podaj swój numer - oddzwonimy
- wydajność maks. 100 l/min
- wysokość podn. maks. 45 m
- moc silnika 1200 W
- Przesyłka kurierska 0.00 zł brutto

Pompa zatapialna Multi Diver 1200 Auto Omnigena
Pompa zatapialna Multi Diver 1200 Auto marki Omnigena to wielostopniowe urządzenie, które można wykorzystać na kilka sposobów. Przede wszystkim pompa może służyć do wypompowywania wody z zalanych i podtopionych pomieszczeń i zbiorników. Ponadto, jako jedna z nielicznych pomp tego typu, jest w stanie wytworzyć ciśnienie w instalacji tłocznej, a więc nadaje się do zaopatrywania w wodę ze studni kręgowej np. do podlewania ogrodu. Pompa nie jest przystosowana do pracy ciągłej.
Pompa przeznaczona jest do pracy z czystą i zimną wodą. Jest kompatybilna z wężami elastycznymi, można jednak podłączyć do niej np. rurę tłoczną. W tym celu należy wykręcić króciec tłoczny i wykorzystać nagwintowany wewnętrznie wylot pompy.
Multi Diver 1200 Auto wyposażona jest w elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy, zawór zwrotny oraz czujnik przepływu wody. Dzięki temu pompa jest skutecznie zabezpieczona przed pracą na sucho, która mogłaby doprowadzić do uszkodzenia urządzenia. Wszystkie czujniki elektroniczne są odpowiedzialne za prawidłową pracę urządzenia. Czujnik przepływu wody uruchamia pompę, wyłącznik ciśnieniowy wyłącza ją, a zawór zwrotny utrzymuje ciśnienie po zakończonej pracy i nie doprowadza do cofania się wody.
Konstrukcja pompy wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz trwałego i wysokiej jakości technopolimeru. Dzięki temu pompa jest odporna na korozję, zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie pracuje bardzo wydajnie – pompuje do 100 litrów wody na minutę. Pompa wyposażona jest w przewód zasilający o długości 10 metrów.
Pompa Multi Diver 1200 Auto jest nowa i objęta gwarancją producenta – 2 lata dla klientów prywatnych, 1 rok dla właścicieli firm.
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Twoja opinia

Retencja wód opadowych i roztopowych oraz ich wykorzystanie w miejscu powstania to jeden z topowych tematów ostatnich miesięcy. Potrzeba retencji to odpowiedź na coraz częściej dotykające nasz kraj długie susze oraz zapowiedzi, mówiące, że takie zjawiska będą raczej codziennością, a nie ewenementem klimatycznym. Działania w celu zwiększenia zatrzymania wody w miejscu jej opadu obecnie są wspierane przez programy, w ramach których można uzyskać dofinansowanie lub zwrot części środków wydanych na inwestycję.
Przeczytaj cały artykuł
Zbieranie deszczówki to obecnie jeden z topowych tematów w naszym kraju. Wynika to z rosnących deficytów wody oraz coraz częściej występujących susz. Nieustannie powstają nowe inicjatywy związane z retencją wód opadowych, skierowane zarówno do osób indywidualnych – właścicieli domków jednorodzinnych, dla rolników, jak i do całych wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni. Jednak, by zbieranie wody miało sens, warto najpierw przemyśleć, w jaki sposób będzie ona następnie wykorzystywana.
Przeczytaj cały artykuł
Problem braku wody staje się coraz bardziej dotkliwy. Bezśnieżna zima oraz skąpe opady deszczu w marcu i kwietniu doprowadziły do tego, że obecnie można już mówić o suszy, która ma wpływ różne aspekty życia. Najgroźniejsza jest ona dla rolnictwa, jednak z powodu niedoboru wody cierpią też lasy oraz nasze ogrody. Najprostszym rozwiązaniem problemu suchego ogrodu – szczególnie tam, gdzie nie ma własnego źródła wody, jest podlewanie wodą wodociągową. Jednakże ten sposób może przyczyniać się do zwiększenia niedoborów wody do celów bytowych. Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest zbieranie deszczówki oraz wód roztopowych do podlewania roślin.
Przeczytaj cały artykuł
W gospodarstwie domowym woda pitna wykorzystywana jest nie tylko do przygotowywania jedzenia i do celów higienicznych, ale też do innych celów gospodarczych. Zaliczyć tutaj można głównie spłukiwanie toalet, podlewanie roślin, a nawet mycie pojazdów. Czynności te nie wymagają wody wysokiej jakości. Dlaczego więc nie użyć do tego celu deszczówki, którą można pozyskiwać za darmo?
Przeczytaj cały artykuł
Fertygacja to aplikacja nawozów w czasie nawadniania upraw. Najlepiej wykonuje się ją za pomocą układów nawadniających, które służą do podlewania roślin. Za ich pomocą można zasilać uprawy warzyw i owoców, a także podlewać odmiany ozdobne. Aby jednak takie systemy pracowały bez zakłóceń, koniecznie trzeba przestrzegać kilku zasad.
Przeczytaj cały artykuł
DoStudni.pl w internecie