Pompa zatapialna WQ 50-21-2,2 INOX Premium 400V Omnigena
Opinie nie są zweryfikowane.
5021
Producent: Omnigena
Chcesz zapytać o ten produkt? Podaj kod produktu 5163
3270.00 zł brutto
Zamów telefonicznie
Podaj swój numer - oddzwonimy
- wydajność: 830 l/min
- podnoszenie: 21 m
- silnik Omnigena, 2,2 kW, trójfazowa
- Przesyłka kurierska 0.00 zł brutto
Pompa zatapialna WQ 50-21-2,2 INOX Premium 400V Omnigena
Pompa zatapialna Premium jest przeznaczona do pracy w najtrudniejszych warunkach. Jej imponująca wydajność sprawia, że rekomenduje się ją do użytku profesjonalnego i tworzenia sprawnych systemów odwadniających. Urządzenie z powodzeniem wykorzysta się wszędzie tam, gdzie inne pompy zawiodły.
Pompa zatapialna WQ 50-21-2,2 INOX Premium 400V Omnigena do profesjonalnych systemów odwadniających
Wysoko wydajna pompa zatapialna wypompowuje w ciągu minuty nawet 830 litrów cieczy. W tłoczonej cieczy mogą znajdować się zanieczyszczenia, których wielkość nie powinna przekraczać 8,5 mm. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 21 metrów, a sam sprzęt można zanurzyć na głębokość do 25 metrów. Pompa zatapialna WQ 50-21-2,2 INOX Premium 400V Omnigena jest przeznaczona do pracy pod napięciem 400V.
Urządzenie jest wyposażone w kabel zasilający o długości 8 metrów. Obudowa, sito wlotowe i wał pompy są wykonane ze stali nierdzewnej, natomiast wirniki ze staliwa wysoko chromowanego. Dzięki wytrzymałym materiałom, pompa pracuje niezawodnie nawet w przypadku pompowania ścieków zanieczyszczonych różnymi związkami.
Zastosowanie pompy zatapialnej Premium
Pompa zatapialna klasy Premium służy do wykonywania najtrudniejszych prac związanych z odpompowaniem wody, ścieków, błota, szlamu oraz innych mediów. Można montować ją w wykopach, rowach melioracyjnych, a także na terenie zakładów przemysłu ciężkiego. Sprzęt odpowiada na potrzeby branży budownictwa, inżynierii lądowej, górnictwa i oczyszczalni ścieków. Z powodzeniem służy również jako podstawa systemu odwadniającego w kamieniołomach.
Konstrukcja pompy uwzględnia uzwojenie chłodzone przez ciecz przepływającą wzdłuż silnika przez kanał tłoczny. Takie rozwiązanie chroni silnik przed uszkodzeniem podczas pracy z małym przepływem lub w przypadku niepełnego zanurzenia. Sterowanie pływakowe zabezpiecza natomiast przed pracą na sucho.
Aby pompa nie uległa uszkodzeniu na skutek zwarcia, zaniku fazy, przepięcia, skoków napięcia, zaleca się dodatkowo montaż Kontrolera Pomp IPC 140T, który automatycznie wyłączy urządzenie, a następnie samodzielnie ją uruchomi, gdy warunki pracy staną się bezpieczne dla jej prawidłowego działania.
Kontroler IPC 140T znajduje się poniżej, w sekcji "Polecamy kupić".
- Moc silnika znamionowa [kW]
- 2,2
- Napięcie [V]
- 400
- Wydajność maksymalna [l/min]
- 830
- Wysokość podnoszenia maksymalna [m]
- 21
- Króciec tłoczny
- DN75 (3")
- Długość przewodu [m]
- 8
- Wirniki
- staliwo chromowe
- Maksymalna średnica zanieczyszczeń [mm]
- 8,5
- Karta katalogowa pomp WQ 50 Premium Omnigena (343.6 KB)
Pompy do zadań specjalnych. WQ - Omnigena IBX - IBO
Seria pomp WQ Omnigena i IBX IBO to urządzenia stworzone do pompowania wody z piaskiem, mułem i osadami pochodzenia organicznego. Znajdują zastosowanie głównie w budownictwie, do odwadniania zalanych pomieszczeń i placów budowy. Są wykorzystywane do wypompowywania wód deszczowych, powierzchniowych ze stawów jezior i rzek. Pompy wykonano z materiałów najwyższej jakości. Film ma charakter poglądowy. Sklep DoStudni.pl zaleca użytkowanie pompy zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną przez producenta. Przedstawiony materiał prezentuje zastosowanie tych pomp w skrajnie trudnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dokładniej opisującym pracę tych urządzeń. https://www.dostudni.pl/pompy-zatapialne-szlamowe-do-odwodnien,c22.html Podział czasowy 00:00 - 00:01 Wstęp 00:01 - 00:04 Przygotowanie do pracy 00:04 - 00:35 Praca pompy 00:35 - 00:39 Pompowanie brudnej wody 00:39 - 01:04 PodsumowanieTen produkt nie ma jeszcze opinii
Twoja opinia
aby wystawić opinię.
Zalana działka to stres, dodatkowa praca i koszty dla właściciela nieruchomości. Zalanie działki może być spowodowane czynnikami atmosferycznymi, warunkami hydrologicznymi lub działalnością ludzką. Niezależnie od powodów wystąpienia tych niekorzystnych zdarzeń, zalana działka wymaga szybkich i skutecznych działań.
Z tego artykułu dowiesz się, gdzie najczęściej dochodzi do zalań, jak ustalić powód zalania oraz jakich urządzeń użyć, aby pozbyć się nadmiaru wody z zalanej działki.
Przeczytaj cały artykuł
DoStudni.pl w internecie