Pompa zatapialna ZWQ 1800 230V IBO ze stopą sprzęgającą DN 65
Producent: IBO
Chcesz zapytać o ten produkt? Podaj kod produktu 4148
1278.00 zł brutto
Zamów telefonicznie
Podaj swój numer - oddzwonimy
- wydajność max. 550 l/min
- wysokość podn. max. 18 m
- moc silnika: 1800W
- Przesyłka kurierska 14.00 zł brutto

Pompa zatapialna ZWQ 1800 230V IBO ze stopą sprzęgającą DN 65
Pompy zatapialne to sprzęt, który pracuje w wyjątkowo ciężkich warunkach. Dlatego też musi charakteryzować się niezwykle wytrzymałym wykonaniem. Dlatego liczy się tam nie tylko sprawdzony projekt, zaawansowane technologie, ale też odporne materiały. Właśnie z tego założenia wyszła firma IBO, która jest producentem prezentowanej tu pompy. IBO dostarcza pompy, zbiorniki i wszystko, co związane z branżą pompową na rynek europejski od wielu lat. Dzięki dużemu doświadczeniu i zaawansowanemu zapleczu produkcyjnemu może wytwarzać pompy, które spełniają wymagania różnych użytkowników.
Pompa zatapialna ZWQ 1800 230V IBO ze stopą sprzęgającą DN 65 ma bardzo szerokie zastosowanie. Może być użyta do:
- wypompowywania ścieków z przydomowych lub ogrodowych szamb,
- odwadniania zalanych pomieszczeń, budynków przemysłowych i innych miejsca,
- pompowania wód deszczowych ze stawów, jezior, rzek i innych zbiorników,
- sprawdzi się też przy zasilaniu oczek wodnych.
Przeznaczona do pracy w trudnych warunkach
Maksymalna temperatura cieczy, jaka może być pompowana, wynosi 40°C. Moc znamionowa silnika to 1,8 kW, maksymalna wydajność pompy sięga 550 litrów na minutę. Pozwala to na sprawne odwadnianie pomieszczeń. Jest urządzeniem, które kupują zarówno użytkownicy indywidualni, firmy, jak i instytucje. Niestety taki sprzęt często przydaje się w różnych sytuacjach awaryjnych, to znaczy powodziach, kiedy ważne jest szybkie i sprawne działanie. Dlatego model ten został zaprojektowany tak, aby można go było łatwo i szybko zamontować i uruchomić wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne.
Stopa sprzęgająca pozwala na montaż pompy na tak zwanej szynie. Dzięki temu możliwe jest podłączenie jej do rurociągu, bez jego demontowania. Znacznie ułatwia to wykonywanie wielu prac konserwacyjnych. W naszej ofercie znajdują się także inne akcesoria, które ułatwiają korzystanie z pomp.
Stalowe rury łączące dolny element stopy z górnym elementem mocującym nie są częścią zestawu. Ich długość zależy od miejsca instalacji. Rury te należy dokupić we własnym zakresie.
- Wydajność maksymalna [l/min]
- 550
- Wysokość podnoszenia maksymalna [m]
- 18
- Moc silnika znamionowa [kW]
- 1,8
- Napięcie [V]
- 230
- Maks. prąd uzwojenia [A]
- 8,6
- Króciec tłoczny
- DN65 (2½")
- Rozdrabniacz
- tak
- Wysokość [cm]
- 57
- Szerokość [cm]
- 25
- Waga [kg]
- 27
- Stopa sprzęgająca
- DN65 (2½")
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Twoja opinia

By wybudować szambo czy przydomową oczyszczalnię ścieków, trzeba obecnie spełnić szereg wymagań prawnych, które zapewnią bezpieczeństwo zarówno ludziom, jak i zasobom wody pitnej dla ich potrzeb. Poniżej przedstawimy najważniejsze regulacje, zwłaszcza te związane z utrzymaniem wysokiej jakości wody pitnej.
Przeczytaj cały artykuł
Szambo to jedyna, a zatem popularnie stosowana metoda na zbieranie domowych ścieków wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości odprowadzania ich do kanalizacji zbiorczej. Sprawdza się także w sytuacji, kiedy wybudowanie systemu rozsączeniowego lub przydomowej oczyszczalni ścieków nie jest możliwe. Nierzadko jednak szambo jest budowane jako pierwszy zbiornik na wytwarzane w domu czy gospodarstwie ścieki w miejscach zlokalizowanych poniżej poziomu kanalizacji. Dopiero z niego ścieki te przepompowywane są do innego zbiornika lub do sieci kanalizacyjnej. Do przetłaczania ścieków z szamb lub innych zbiorników wykorzystywane są pompy fekalne.
Przeczytaj cały artykuł
Pompy zanurzeniowe to urządzenia, które mogą nas uratować na wypadek zalania piwnicy w budynku czy podtopienia podwórka. Urządzeniami tymi powinny zainteresować się szczególnie te osoby, których domy są zlokalizowane w miejscach o bardzo wysokim poziomie wód gruntowych, narażonych na regularne podtopienia oraz wszędzie tam, gdzie każdy większy deszcz skutkuje zalaniem piwnic i niżej położonych kondygnacji budynków.
Przeczytaj cały artykuł
DoStudni.pl w internecie