Konsultant - kontakt
501 20 40 70 info@dostudni.pl
Ponad 3000 produktów
Darmowa dostawa na wybrane
14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
Koszyk

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy studniarzy, firmy studniarskie, instalatorów zainteresowanych zakupem produktów w większej ilości lub poszukujących zaufanego sklepu doZapraszamy do współpracy stałej współpracy. Aby otrzymać ofertę należy określić zapotrzebowanie, czyli przekazać nam informacje w jakie towary aktualnie się zaopatrujecie oraz jakich urządzeń poszukujecie.

W ofercie naszego sklepu można odnaleźć m.in. wysokiej jakości pompy polskiej firmy Hydro Vacuum Grudziądz, w tym również nowość na rynku- pompy głębinowe GTB oraz GTC. Ponad to znajdziecie u nas dobrej jakości zbiorniki tj. IBO ITALY FIX oraz GWS. Jeżeli szukacie niezawodnych inverterów to możemy zaproponować zakup Inteligentnego Sterownika IMF, który składa się również na Mikrohydrofornię- także dostępną w naszym sklepie. Instalacja wspomnianej Mikrohydrofornii przynosi wiele korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami tego zestawu. Przydatne informacje znajdziecie na naszym kanale na YouTube w filmie dedykowanym Mikrohydrofornii.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z naszym sklepem, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Po uzyskaniu potrzebnych informacji, przedstawimy propozycję cenową na konkretne, aktualnie poszukiwane przez Ciebie produkty.

 

 

Dodane do porównania:

Dodaj przynajmniej dwa produkty do porównania