Zestaw hydroforowy JSW 100 50l IBO
Opinie nie są zweryfikowane.
zestaw hydroforowy jsw100
Producent: IBO
Chcesz zapytać o ten produkt? Podaj kod produktu 7110
547.00 zł brutto
Zamów telefonicznie
Podaj swój numer - oddzwonimy
moc silnika: 1100W
maks. wydajność: 70 l/min
maks. wysokość podnoszenia: 45 m
zbiornik przeponowy 50l
zasilanie: 230V
- Przesyłka kurierska 20.00 zł brutto

Zestaw hydroforowy JSW 100 50l IBO
Hydrofor firmy IBO zaprojektowany do pracy ciągłej, w czystej, nieagresywnej chemicznie wodzie, bez zanieczyszczeń długowłóknistych i ścierających. W zestawie znajduje się jednostopniowa, samossąca pompa serii JSW oraz zbiornik przeponowy o pojemności 50 litrów. Pozwala utrzymać stałe ciśnienie wody w instalacji, dlatego świetnie sprawdzi się do zaopatrywania w wodę budynków mieszkalnych i nie tylko.
Zestaw hydroforowy JSW 100 50l IBO zawiera:
- Pompę JSW 100 firmy IBO, jednostopniową o kompaktowej, mocnej konstrukcji. Obudowa urządzenia zbudowana została z żeliwa, a wirniki z mosiądzu. Zastosowanie tuby Venturiego zwiększa zdolność zasysania, natomiast zabezpieczenie termiczne chroni przed przegrzaniem. W korpusie umieszczono śrubę do spuszczania wody na okres zimowy. Wewnątrz pracuje jednofazowy silnik elektryczny o napięciu zasilania 230 V, który generuje moc rzędu 1100 W. Parametry te pozwalają na tłoczenie cieczy z maksymalną wydajnością 70 l/min, na wysokość do 45 metrów. Pompa wyróżnia się cichą i sprawną pracą.
Podnoszenie (m) |
Wydajność (l/min) |
Moc silnika (W) |
Zasilanie (V) |
Zdolność ssania (m.) |
Pobór prądu (A) |
Króćce (cale) |
Wymiary dł/wys/szer (cm) |
Waga (kg) |
45 |
70 |
1100 |
230 |
8 |
3,2 |
1x1 |
39/21/19 |
11 |
- Zbiornik 50 litrów wyposażony w elastyczną przeponę do magazynowania wody. Przepona magazynuje wodę, odgradzając ją tym samym od ścian urządzenia, co zabezpiecza stalowy zbiornik przed korozją i znacznie wydłuża czas jego eksploatowania. Wykonany ze stali, nabity fabrycznie powietrzem 1,5 bara. Zastosowanie zbiornika pozwala wyrównać i utrzymać stałe ciśnienie w instalacji.
Przyłącze (cale) |
Temperatura robocza (°C) |
Max. testowane ciśnienie PT (bar) |
Ciśnienie wstępne (bar) |
Wymiar szerokość/wysokość (cm) |
Długość (mm) |
1 |
0-60 |
8 |
1,7+/-10% |
38x55 |
525 |
Zastosowanie hydroforu JSW 100 ze zbiornikiem 50 litrów:
Zestaw hydroforowy JSW 100 50l IBO znajdzie zastosowanie w niewielkich instalacjach wodnych, np. do zaopatrywania w wodę domów jednorodzinnych, działek czy jako element systemu nawadniającego w ogrodzie. Obecność zbiornika ciśnieniowego zapewnia stabilizację ciśnienia wody i zwiększenie czynnej objętości instalacji wodociągowej, w efekcie czego wydłuża się żywotność całej instalacji wodociągowej.
Polecamy dokupienie fitra antypiaskowego do zabezpieczenia przed piaskiem oraz głowicy zamykającej wlot studni.
- Wydajność maksymalna [l/min]
- 70
- Wysokość podnoszenia [m]
- 45
- Ciśnienie maksymalne pompy [bar]
- 4,5
- Zdolność zasysania [m]
- 8
- Króciec ssący
- DN25 (1")
- Króciec tłoczny
- DN25 (1")
- Moc silnika [kW]
- 1,1
- Zasilanie [V]
- 230
- Prąd znamionowy [A]
- 3,2
- Rodzaj zbiornika
- zbiornik przeponowy
- Orientacja zbiornika
- poziomy
- Pojemność zbiornika [l]
- 50
- Gwarancja
- 24 miesiące
- Wirniki
- noryl (technopolimer)
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Twoja opinia
aby wystawić opinię.
Producent wprowadzający: DAMBAT Jastrzębski S.K.A. Adamów 50 05-825 Grodzisk Mazowiecki Polska biuro@dambat.pl 22 721 11 92
DoStudni.pl w internecie