Konsultant - kontakt
501 20 40 70 info@dostudni.pl
Ponad 3000 produktów
Darmowa dostawa na wybrane
14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
Koszyk

Pompy głębinowe Gdańsk

Pompy głębinowe Gdańsk to profesjonalne, niezawodne urządzenia, za pomocą których można tłoczyć wodę ze studni głębinowych, kręgowych i z wolnostojących zbiorników wodnych. Urządzenie przystosowane jest do pompowania wyłącznie czystej wody. Pompy głębinowe można sklasyfikować ze względu na liczbę wirników (jednostopniowe, dwustopniowe, trzystopniowe, etc.), ze względu na konstrukcję (monoblokowe, śrubowe), ze względu na średnicę pompy (3-calowe, 4-calowe, 5-calowe, 6-calowe, etc.).


Pompy głębinowe Gdańsk ze względu na swoją wysoką trwałość przystosowane są do pracy w każdych, także trudnych warunkach. Do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie sprawdzone i wysokiej jakości materiały. Innymi zaletami są: szybki i prosty montaż oraz demontaż, łatwa obsługa, bezobsługowa praca po podłączeniu pompy do zbiornika hydroforowego z osprzętem.

pompy głębinowe dostępne dla mieszkańców Gdańska
Pompy głębinowe Gdańsk - korzyści dla lokalnych mieszkańców i przedsiębiorców

Rynek pomp głębinowych to cały szereg zróżnicowanych modeli. Urządzenia różnią się między sobą wieloma parametrami. Od rozmiaru i wagi, przez wydajność, aż po maksymalną temperaturę wody, jaką mogą pompować. Taka różnorodność to niewątpliwa zaleta, ponieważ bez problemu można znaleźć pompę zgodną z własnymi potrzebami czy oczekiwaniami. Przed wyborem warto zastanowić się, do jakich konkretnie prac będzie wykorzystywana pompa, a także sprawdzić zasobność ujęcia, aby zapewnić sobie efektywną i wydajną pracę.


Zastosowanie pomp głębinowych

Pompy głębinowe Gdańsk sprawdzą się podczas pracy w każdych warunkach. Polecane są zarówno na użytek domowy, jak i do firm czy miejsc użyteczności publicznej. Pompy głębinowe wykorzystuje się najczęściej do standardowego pompowania wody z ujęć głębinowych, zasilania systemów nawadniających (podziemnych, naziemnych, prostych, rozbudowanych), zaopatrywania w wodę instalacji wodociągowych (jeżeli dana działka nie jest podłączona do ogólnej sieci wodociągowej), nawadniania fontann, oczek wodnych, obniżania poziomu wód gruntowych, napełniania i opróżniania basenów i innych zbiorników. Pompy głębinowe to urządzenia, które polecane są do każdej branży.


Pompy głębinowe Gdańsk - akcesoria

Na rynku dostępna jest cała gama różnych akcesoriów do pomp głębinowych. Urządzenia te poprawiają nie tylko pracę pomp, ale także wpływają korzystnie na ich ochronę przed uszkodzeniem. Jeżeli pompa ma pracować ze zbiornikiem hydroforowym, konieczny będzie zakup osprzętu (manometr, wyłącznik ciśnieniowy, wyjście tłoczne pięciodrożne). Ponadto warto wyposażyć urządzenie w zawór zwrotny (do prawidłowego przepływu wody), filtr antypiaskowy (do ochrony wirników przed zatarciem na skutek dostania się do środka cząstek stałych lub szlifujących), wyłącznik ciśnieniowy (jeżeli pompa będzie pracować bez hydroforu do zabezpieczenia jej przed biegiem jałowym). Warto także kupić głowicę do hermetycznego zamknięcia studni, jeżeli jest otwarta, aby do wpadały do wody żadne zanieczyszczenia z otoczenia.


Pompy głębinowe Gdańsk - jak wybrać

Na rynku dostępny jest duży wybór różnorodnych pomp głębinowych. Różnią się one między sobą poszczególnymi parametrami, które wpływają na wydajność urządzenia. Klienci, którzy nie mają doświadczenia w doborze tego typu sprzętu, powinni skorzystać z pomocy doświadczonego pracownika sklepu. Tylko odpowiednio dopasowana pompa do zasobności ujęcia czy rodzaju wykonywanej pracy, będzie skutkować efektywnością i wydajnością na najwyższym poziomie. Kupując pompę głębinową, warto wybierać spośród oferty polecanych producentów. To gwarancja zakupu sprzętu wysokiej jakości, trwałego, a dodatkowo z łatwym dostępem do serwisu gwarancyjnego czy do części zamiennych.

Dodane do porównania:

Dodaj przynajmniej dwa produkty do porównania