Filtr antypiaskowy 1" gz dyskowy DN25
duża przepustowość: 200l/min
filtracja
- maks. przepływ: do 200 l/min- powierzchnia filtracyjna 280 cm2
" />
Chcesz zapytać o ten produkt? Podaj kod produktu 1895
125.00 zł
98.00 zł brutto
Zamów telefonicznie
Podaj swój numer - oddzwonimy
- średnica gwintu 1" (DN25)
- maks. przepływ: do 200 l/min
- powierzchnia filtracyjna 280 cm2
- Przesyłka kurierska 14.00 zł brutto
Filtr antypiaskowy służy do oczyszczania wody z wszelkich zanieczyszczeń oraz piasku podczas pracy pompy. Jego montaż pozwala zabezpieczyć wirniki, które mogłyby ulec zatarciu w wyniku czego, pompa działałaby niewydajnie lub uległaby trwałemu uszkodzeniu. Ponadto instalacja filtra ma także korzystny wpływ na ochronę rur, zaworów czy armatury.
Filtr antypiaskowy dyskowy DN25 charakteryzuje się dużą przepustowością, dzięki czemu nie ma obawy, że pompa ulegnie przegrzaniu na skutek problemów z zasysaniem odpowiedniej ilości wody. Filtr wykonany jest z trwałych materiałów odpornych na zużycie, a jego konserwacja jest bardzo prosta. Aby go oczyścić, wystarczy odkręcić pokrywę, wyjąć wkład i wypłukać pod bieżącą wodą zebrane zanieczyszczenia. Montaż urządzenia jest szybki i łatwy. Ruszt z dyskami powinien być zamontowany w pozycji do boku lub do dołu. Nie powinien być on skierowany ku górze.
Filtr antypiaskowy dyskowy DN25 jest fabrycznie nowy.
Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące tego produktu lub innych urządzeń i akcesoriów dostępnych w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy pomocy.
Parametry techniczne filtra antypiaskowego
- przepływ max. przy stracie ciśnienia 0,5 atm. dla czystej wody: 12 m3/h
- ciśnienie max.: 10 atm.
- stopień filtracji: 100 mikronów
- powierzchnia filtracyjna: 280 cm2
- przyłącza: gwint zewnętrzny 1" DN25
Średnia ocena: 5, liczba ocen: 1
-
Ocena:Polecam dobry produkt w odpowiedniej cenie. (Tomasz, 04.12.2018)
Twoja opinia

System nawadniania lub fertygacji, czyli jednoczesnego nawadniania i nawożenia, to niesamowicie wygodne rozwiązanie, dające możliwość zmniejszenia nakładów pracy koniecznej do utrzymania w dobrej kondycji przydomowego ogrodu czy też różnego rodzaju upraw. Jednak, by takie układy działały bez zakłóceń, konieczna jest odpowiednia i regularna konserwacja.
Przeczytaj cały artykuł
DoStudni.pl w internecie