Pompa głębinowa 3T32 230V Omnigena WK
Opinie nie są zweryfikowane.
pompa antypiaskowa
3t32
Producent: Omnigena
Chcesz zapytać o ten produkt? Podaj kod produktu 5295
643.00 zł brutto
Zamów telefonicznie
Podaj swój numer - oddzwonimy
maks. wydajność: 52 l/min
maks. podnoszenie: 100 m
moc silnika: 750W
silnik jednofazowy (230V)
maks. średnica pompy: 74mm
- Przesyłka kurierska 0.00 zł brutto
Pompa głębinowa 3T32 230V Omnigena WK
Pompa jest przeznaczona do pobierania wody ze studni o średnicy minimum 85 mm. Wykorzystuje się ją w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych, niedużych gospodarstwach rolnych, zakładach przemysłowych i lokalach usługowych, a także na działkach rekreacyjnych jako zasilanie instalacji wodociągowej w altanie lub domku letniskowym.
Pompa głębinowa 3T32 230V Omnigena WK - funkcjonalna pompa do przydomowej studni
Pompa głębinowa 3T32 230V Omnigena WK jest wyposażona w silnik o mocy 750W, który umożliwia pompowanie wody z wydajnością sięgającą do 52 litrów na minutę. Wysokość podnoszenia w urządzeniu wynosi maksymalnie 100 metrów. Pompa może być natomiast zanurzona w studni na głębokość do 50 metrów. Jednostkę zasila się prądem elektrycznym o napięciu 230V, pompa posiada przewód o długości 1 metra (możliwość zamówienia przedłużenia).
Urządzenie jest odpowiednie do tłoczenia czystej wody pitnej ze studni głębinowych. Woda powinna być oczyszczona z elementów stałych o właściwościach szlifujących oraz z cząsteczek długowłóknistych. Maksymalna dopuszczalna temperatura cieczy wynosi 35 stopni Celsjusza. Woda ciepła nie może być tłoczona przez urządzenie.
Moc silnika (kW) |
Max. wysokość podnoszenia (m.) |
Napięcie (V) |
Max. wydajność (l/min) |
Pobór prądu (A) |
Wymiary śr/wys (cm) |
Średnica króćca (cale) |
Waga (kg) |
0,75 |
100 |
230 |
52 |
5,8 |
7,5/123 |
1 |
13,3 |
Ochronę pompy przed wahaniami napięcia w sieci, pracą na sucho lub zablokowaniem wirnika zapewni elektroniczne zabezpieczenie PROTO X, dostępne w naszym sklepie.
Aby zredukować drgania powstające podczas pracy pompy głębinowej zalecamy zamontowanie centralizator, amortyzator momentu obrotowego pompy.
Jeśli chcemy aby pompa była w pełni automatyczna, bez stosowania zbiornika przeponowego, zalecamy zastosowanie wyłącznika ciśnieniowego Water-Pass IPRO.
Solidna konstrukcja i akcesoria dodatkowe
Pompa głębinowa jest wykonana z wyjątkowo trwałej stali nierdzewnej - wyprodukowano z niej obudowę, osłonę kabla, wałek oraz sito wlotowe. Korpus ssący i tłoczny są natomiast wykonane z mosiądzu, a wirniki i dyfuzory z norylu. Wszystkie materiały wykazują odporność na pracę w trudnych warunkach i korozję.
W razie potrzeby pompę można uzupełnić za dopłatą o przedłużenie kabla zasilającego. Ponadto do jednostki można dokupić linę stalową z zaciskami do powieszenia, zawór zwrotny i głowicę zamykającą, która zabezpiecza przed wpadaniem zanieczyszczeń do studni. Wszystkie dodatkowe akcesoria oraz przedłużenie przewodu zasilającego są objęte gwarancją producenta.
- Wydajność maksymalna [l/min]
- 52
- Wysokość podnoszenia maksymalna [m]
- 100
- Ciśnienie maksymalne [bar]
- 10
- Moc silnika znamionowa [kW]
- 0,75
- Napięcie [V]
- 230
- Natężenie prądu [A]
- 5,8
- Króciec tłoczny
- DN25 (1")
- Wysokość [cm]
- 132
- Średnica pompy [mm]
- 74
- Minimalna średnica odwiertu [mm]
- 3"
- Długość przewodu [m]
- 1,5
- Puszka rozruchowa
- nie
Średnia ocena: 5, liczba ocen: 1
-
Ocena:Na razie funkcjonuje bez zarzutu. Jestem zadowolona z zakupu (Magda, 25.01.2022)
Twoja opinia
aby wystawić opinię.
Pompy głębinowe wykorzystywane są do czerpania czystej, zimnej wody ze studni głębinowych, szczególnie w tych, w których lustro wody znajduje się poniżej 8 metrów i użycie zainstalowanej na powierzchni pompy ssącej jest wręcz niemożliwe. Ponieważ studnie wiercone mogą mieć różne średnice, to do niej należy dobrać wielkość pompy. Do wąskich studni, wykonanych z rur o średnicy 90 mm lub mniejszej, warto sięgnąć po pompy o 3" i 3,5".
Przeczytaj cały artykułOpróżnienie z wody hydroforu oraz rur wodociągowych przed zimą to powszechna praktyka, stosowana przez wszystkich użytkowników hydroforów w domkach letniskowych lub na działkach. Jednakże nierzadko zdarza się, że po zimie pompa nie pracuje prawidłowo. Dlatego koniecznie trzeba sprawdzić, co może być tego przyczyną. Poniżej radzimy, jak zaradzić ewentualnym problemom.
Przeczytaj cały artykuł
DoStudni.pl w internecie